Bize Ulaşın

0 212 606 05 00

Adres : İsmetpaşa Mah. 111 Sok. No:61/A 34240
Sultangazi / İSTANBUL

Ürünler |Ürünler | Kompresörlü Petek Temizleme Makinası / TTM-02
Kompresörlü Petek Temizleme Makinası / TTM-02Geri Dön


Açıklama:Eryıl Kompresörlü petek&radyatör temizleme makinası çift yönlü kontrol sistemine sahiptir. Temizlik sırasında Çift Yön Kontrol Anahtarıını çevirerek suyun ters akışını ve tesisatta boru hatlarına yapışmış olan pisliklerin kopmasını sağlamış olursunuz. Petek Temizleme Makinamızın 3 farklı modu bulunmaktadır;


Darbeli Mod: Makinayı darbeli moda aldığınızda tesisattan gelen su debisine göre zamanını ayarlayarak basınçlı vuruşlar yapar.


Sürekli Mod :Sürekli mod seçildiğinde kompresör içindeki hava ile orantılı bir şekilde, temizlik yapılan hat içinde sürekli olarak basınç oluşturur.       


Dezenfekte Modu: Kompresörlü makina ile yapılan temizlik işlemlerinde ilaç kullanılması gerekmez, fakat temizlik yapılan herhangi bir hat içine ilaç veya herhangi bir sıvı dahil etmek isteyen kullanıcalarımız makinanın dezenfekte moduna alarak işlemlerini gerçekleştirebilirler. ( Dezenfekte modu için makinanın yanında verilen filtrenin makinaya takılması gerekir.)Teknik Özellikler:

Güç Kaynağı: 230V-50/60 Hz.

Ekran: Elektronik kart sistemi.

Motor Gücü: 800 Watt

Debi:50 lt/dk           Vuruş Basıncı: Max. 5 Bar.

Bağlantı Hortumu: 2,5 mt uzunluğunda  3/4'' dişli bağlantı rekorlu.

Max Kompresör Basıncı: 8 Bar  Boyutlar: 17x49x54,5 Ağırlık : 25,5


Kullanım ALanları:

Kompresörlü Petek Temizleme Makinası ile suyun devir daim yaptığı her türlü hatların temizliği yapılır. Eryıl Kompresörlü Petek Temizleme Makinası ile yerden ısıtma sistemleri etkili şekilde temizlenebilir.''ALT KISIMDAN ÜRÜN UYGULAMA VİDEOMUZU İZLEYEBİLİRSİNİZ''
'