Bize Ulaşın

0 212 606 05 00

Adres : İsmetpaşa Mah. 111 Sok. No:61/A 34240
Sultangazi / İSTANBUL

Ürünler |Ürünler | Petek Temizleme Makinası Çift Yönlü Isıtıcılı / TTM-01
Petek Temizleme Makinası Çift Yönlü Isıtıcılı / TTM-01Geri Dön


Petek Temizleme Makinemizin Uygulama Alanları

 

Eryıl Makine Petek temizleme makinesi ile soğutma ve ısıtma amaçlı suyun devir daim yaptığı tüm parçaları ve tesisatları temizler. Radyatör, kalorifer peteği ve motor bloğ'u su kanalları ; demir, bakır ve plastik boruların temizliğinde petek temizleme makinemiz ile sorunsuz işlem yapabilirsiniz.


Eryıl Petek Temizleme Makinası Metal gövdesiyle ısıya, darbelere karşı depo koruması sağlar ve makinamızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 

Not: Makine üzerinde kullanılan vanalarla sistemde dolaşan sıvının geri depoya gelmesi önlenmiştir ve motor sesi makine kabini sayesinde min. seviyeye indirilmiştir.
Petek Temizleme Makinesi Uygulama Yöntemi

 

1. Adım (Ön Temizleme): Kombideki gidiş- dönüş boruları sökülür ve makinanın hortumları bağlanır. Makina ısıtma özelliği devreye alınmadan çalıştırılır. Böylece sistemin ön temizliği yapılmış olur.


2. Adım (İlaçlı Temizleme): Eryıl temizleme kimyasalı depo içerisindeki temiz suya katılır. Isıtma sistemi çalıştırılır. İdeal sıcaklık 40°C ile 50°C arasındadır. Sirkülasyon tesisat temizlenene kadar devam eder.


3. Adım (Durulama): Sistem temizlendikten sonra makinanın deposu boşaltılır ve temiz su doldurulur. Temiz su ile sirkülasyon yapılır ve işlem sonlandırılır. Son olarak sisteme su ekleyip çalışmaya hazır hale getirin. Radyatör ve peteklerin havasını almayı unutmayın

 

Teknik Özellikler:


Çift Yön


Ürün Kodu

:

TTM-01

Güç Kaynağı

:

220 Volt Monofoze. 

Ekran

:

Dijital ısı göstergesi

Motor Gücü

:

1 HP - 0,75 KW

Debi

:

60 lt/dk

Basınç

:

max. 5,5 Bar

Filitre

:

Şeffaf Hazneli ve 

temizlenebilir

Bağlantı Hortumları

:

2,5 mt uzunluğunda ¾” 

dişli bağlantı rekorlu

Rezistans

:

1500 Watt (Rezistans 

temizleme kimyasalının etkisini 

ısıtarak artırır)

Tank Kapasitesi

:

19 litre

Boyutlar

:

50cmx28cmx75 cm

Ağırlık

:

23,5 kg